Přeprava lodí

 

 

Přepravní a manipulační technika

Bezpečně a spolehlivě přepravujeme plachetnice s pevným kýlem do celkové výšky 400cm(t.j. od spodního okraje kýlu po nejvyšší vrchol nástavby) , kajutové motorové čluny, popř. čluny zvláštního určení nebo houseboaty, jejichž největší délka je 15 metrů. Je možná i přeprava dvou menších lodí. . Vlastní přepravníky vyrobené na zakázku jsou jedinečné konstrukce, včetně upevňovacích prvků. Přepravníky jsou vybaveny brzdovým systémem ABS, elektronicky řízenou správou provozu a regulovaným vzduchovým odpružením. Jako tahače užíváme naše vozy  SCANIA, které ve speditérské praxi každodenně dokazují svoji spolehlivost v rukou našich zkušených řidičů.

Organizace přepravy lodí

Realizace každé přepravní zakázky prakticky začíná zasláním objednávkového formuláře. Ke stažení je k dispozici ve formátu PDF, který si mohou zájemci vytisknout, aby jej měli vždy po ruce. Správné a odpovědné vyplnění není naší "hrou na úřad", ale představuje základní stavební kámen pro zdárnou přípravu, naplánování a následnou realizaci každé přepravní zakázky.   Při vykládce nebo nakládce v přístavech jsou k dispozici také odpovídající a bezpečné manipulační prostředky. Demontáž nebo montáž takeláže  provádíme  podle dohody. U motorových člunů s vysokým konstrukčním profilem doporučujeme v  případě nutnosti provést demontáž a montáž radarových oblouků nebo jiných prvků. Po vyzdvižení z vody doporučujeme provedení očištění trupu lodi pod čárou ponoru tlakovou  vodou. Demontovaná takeláž je uložena  na návěsu . Drobné předměty jsou umístěny v určených skladovacích prostorech, nádní voda, stejně jako voda užitková z palubních nádrží, příp. bojleru musí být  vyčerpána, resp. vypuštěna. Stejně tak je nutno ošetřit  kalovou nádrž, včetně desinfekce a konzervace. Plynová bomba musí být odpojena a uzavřena. To je stručný přehled rutinního ošetření plavidla v rámci přepravy. Po dohodě může být provedeno na objednávku zazimování plavidla. Složení v tuzemsku je provedeno do stojanu vlastníka lodě, jehož výrobu jsme schopni zajistit, nebo do stojanu námi pronajatého, a to kdekoli, podle objednávky. Základní a jedinou podmínkou je přístupnost místa a možnost použití technických prostředků. Celá přepravní operace je podrobně dokumentována písemně v záznamu o přepravní zakázce a dále ve formě fotodokumentace. Každá přepravní zakázka je bezpečně pojištěna na odpovědnost dopravce. Doporučujeme sjednání dodatečného pojištění proti všem rizikům (vandalizmus, požár, finanční škody, atd.), které jsme schopni zajistit.  Předáním nákladu a příslušenství zadavateli je operace ukončena.

d

main_logo.jpg

~ Ič: 24223930
DIČ: CZ24223930
~ Tel.: 565 321 414
272772767
~ Fax: 565 326 257
~ Mobil: 602 163 391
~ E-mail: info@portbayt.com
~ Web: www.portbayt.com

www.windguru.cz

Česky English Deutsch

Vyhledat v textu

Sledujte nás na facebooku!

Označte naší stránku jako "To se mi líbí" a přidejte si nás do seznamu zájmů! Nyní můžete mít nejnovější informace o slevách, akcích či nastávajících převozech na vaši facebookové zdi!

Nejbližší akce

Volná dopravní kapacita, výhodné podmínky pro převoz v polovině června - z Česka do Německa nebo Francie. Kontaktujte nás.

Co se děje ve světě

Stále příznivý kurz USD napomáhá importům z Ameriky. Máme aktuálně potřebné povolení na lodě do celkové šířky 3,40m. V Bremerhavenu Vám vyřídíme tranzitní celní formality jak pro průjezd EU do Chrovatska tak i pro dovoz do Čech.

Návštěvnost stránek

031139
wtrans_foot